روش های افزایش بازدید سایت

یکی از اصلی‌ترین چالش‌های یک وبمستر جذب و افزایش بازدید سایت برای رشد خود و مجموعه آنها است. به طور قطع فروش بیشتر یا مطرح شدن بیشتر برند رابطه مستقیمی با بازدید بیشتر از سایت دارد. برای همین باید راه های مختلفی را برای کسب بازدید بیشتر سایت امتحان کرد. در دنیای دیجیتال مارکتینگ برای این امر و بازاریابی حداکثری راه‌های زیادی وجود دارد که باید ببینید با توجه به کسب و کار شما و حوزه فعالیت همچنین مخاطبین یا مشتریانی که دارید کدام یک از آنها بیشتر به کار شما می‌آیند.

افزایش بازدید سایت به کمک سئو
یکی از بهترین و کم هزینه‌ترین راه‌ها در خصوص افزایش بازدید از سایت‌ها جذب ترافیک به وسیله سئو است. در این راه تلاش بر این است که در کلمه کلیدی استراتژیکی که وجود دارد به جایگاه یک گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری رسید و در نتیجه به کمک این جایگاه کسب بازدید حداکثری از سایت انجام می‌شود.
برای رتبه برتر شدن در این روش فاکتورهای بسیاری دخیل هستند که با رعایت آنها شما به جایگاه برتر آن کلمه کلیدی خواهید رسید. فاکتورهایی مانند تولید محتوای اصولی، لینک بیلدینگ با ساختار مناسب، طراحی سایت اصولی از منظر سئو تکنیکال، چینش محتوا در صفحه‌های مختلف سایت، چینش مناسب هدینگ‌ها یا همان تیترها و میان تیترها و …

افزایش بازدید از سایت به کمک تبلیغات گوگل ادز
در این روش برای اینکه در رتبه یک قرار بگیرید نیاز به تلاش خاصی نیست فقط کافیست هزینه کنید تا گوگل شما را به جایگاه اول ببرد! یعنی اینکه شما در یک کلمه کلیدی تقاضا می‌کنید که رتبه یک باشید و گوگل شما را در سیستم گوگل ادز به جایگاه یک می‌برد و از بابت هر کلیکی که روی سایت شما می‌شود از شما هزینه دلاری آن کلمه را دریافت خواهد کرد. این روش پیچیدگی‌های سئو را نداشته و به راحتی می‌تواند شما را به شماره یک گوگل در یک کلمه کلیدی خاص تبدیل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 4 =